Біль при масажі — сигнал про проблеми зі здоров’ям?

19
09/2019

Якщо ви відчуваєте дискомфорт чи біль під час масажу, можливо, справа у техніці виконання. Але якщо ви змінили кілька масажистів, а результат той самий — задумайтеся про своє здоров’я.

Чому виникає біль під час масажу

Причини можуть бути різними:

  1. Масажист не професіонал своєї справи й не розуміє будову тіла людини.
  2. Масажист підібрав неправильну техніку: засильно тисне, тягне тощо.
  3. Ваше тіло не є абсолютно здоровим і больові відчуття пов’язані з тим, що масажист пропрацьовує і натискає на тригерні точки.

У першому випадку очевидно, що треба змінити масажиста, адже такий «спеціаліст» може не просто не принести користі вашому тілу, але й нашкодити.

У другому — все вирішується діалогом. Якщо це гарний майстер, він дослухається до ваших побажань і робитиме масаж з меншою силою.

У третьому випадку вам необхідно діагностувати причини болю, а для цього варто звернутися до лікаря. Саме він пропише вам конкретний вид масажу та повідомить, з якими зонами фахівцю необхідно буде працювати.

Як мінімізувати больові відчуття під час масажу

Якщо все ж профільний лікар порадив вам записатися на лікувальний масаж, будьте готові до неприємних відчуттів. Десь буде тиснути, десь тягнути і, на жаль, омріяної легкості одразу після сеансу ви не відчуєте. Але не поспішайте відмовлятися від процедур! Лікувальний масаж — це гра в довгу. Для того, аби відчути ефект, доведеться спочатку трохи потерпіти.

На щастя, є техніки, які допоможуть мінімізувати неприємні відчуття. Одна з них — діафрагмальне дихання. Якщо ви дихаєте неправильно, організм відчуває стрес через нестачу кисню, а м’язи напружуються, адже тіло думає, що ви у небезпеці. Дихати потрібно вільно, глибоко, без поспіху. Аби навчитися правильного дихання, знадобиться час і тренування, але воно того варте.

Крім того, не забудьте дізнатися в масажиста про техніку й можливі больові моменти перед сеансом. У таких випадках краще бути озброєним. 😉

Фахівці Shulga Massage завжди запитують клієнтів про побажання й протипоказання перед тим, як починати масаж. А ще під час сеансу ви можете уточнити, що вам подобається, на якій зоні зробити акцент, а ми обов’язково врахуємо це.

Офісні масажі — хороша профілактика проблем зі спиною, шиєю, це спосіб зарадити тунельному синдрому, головним болям тощо. Головне — регулярність сеансів. Тож не зволікайте й записуйтеся на масаж просто зараз! Тим паче, що для цього ми розробили зручну CRM-систему. 😉

Якщо Shulga Massage ще немає у вашій компанії, будемо раді розпочати співпрацю. Більше про наші тарифи можна дізнатися тут: Тарифи