Чарівні стрічки: як працює кінезіотейпування

09
07/2019

Кінезіотейпування — популярний метод лікування розтягнень та інших травм м’язів і суглобів. Простою мовою, це накладання на тіло в особливий спосіб еластичних стрічок (тейпів), які полегшують біль і сприяють швидшому видужанню.

Раніше методику застосовували для спортсменів. Власне, вперше її використали на олімпіаді 1988 року в Сеулі. У такий спосіб атлетам полегшували біль у м’язах і суглобах, адже вони багато тренувалися, отримували травми.

Як це працює

Суть кінезіотейпування полягає в тому, що до розтягнутого м’яза приклеюють тейп. Від способу, в який накладуть стрічку, буде залежати її вплив на тіло. Тейп бере частину навантаження на себе. Оскільки ділянка менш напружена, вона швидше відновлюється, в ній покращується ток крові й лімфи.

Фахівці рекомендують застосовувати тейпи:

  • за наявності гематом чи набряків
  • для позбавлення болю у спині, колінах
  • у випадку розтягнень
  • під час вагітності тощо

Яких результатів можна досягти завдяки тейпам

Кінезіотейпінг дозволяє:

  • зменшити біль, м’язову напругу та спазм
  • відновити діапазон руху суглобів
  • поліпшити кровообіг і ток лімфи
  • прискорити загоєння тканин тощо

Нещодавно масажистки нашої київської команди пройшли тренінг з кінезіотейпування. Тож тепер у Shulga Massage знайомі і з цією методикою фізичної терапії!

Якщо ви потрапляєте на масаж від нашої фірми, можете бути впевнені — масажистки знатимуть, що робити з вашими тригерними точками. Спеціалістки пропрацьовують кожен м’яз, тому напруга швидко зникає, тіло перебуває в тонусі, а ви з новим зарядом енергії готові повернутися до роботи.

Shulga Massage  — ліцензований медичний заклад, який співпрацює зі страховими. Тому компаніям, які дбають про безпеку і здоров’я своїх працівників, не доведеться платити за масажі окремо — все це буде коштом страхової.

Якщо у вашій компанії ще немає Shulga Massage, розкажіть про нас своєму HR, і ми узгодимо з ним усі питання. Ознайомитися з нашими тарифами можна тут.