Чому Shulga Massage — те, що вам потрібно

28
03/2019

Офісний масаж — це не лише про релаксацію. Це ще і про комфорт, інновації та економію. Принаймні, якщо мова йде про Shulga Massage.

За час існування, з 2016 року, ми накопичили немало приємних бонусів, які клієнти отримують, замовляючи наші послуги. Не зайвим буде підсумувати й нагадати основні з них ?

Профілактично-лікувальний ефект

Shulga Massage — ліцензований медичний заклад. Це означає, що ми робимо масаж не лише для розслаблення, а й для оздоровлення працівників. Наші спеціалісти працюють з чотирма зонами (головою, шийно-комірцевою зоною, спиною та верхніми кінцівками), тому масаж ефективно вирішує та попереджає проблеми, зумовлені тривалою роботою сидячи. А саме: сколіоз, остеохондроз, кіфоз, лордоз, тунельний синдром тощо.

Співпраця зі страховими

З 2018 року ми співпрацюємо зі страховими компаніями. Які тут переваги для вас? Грошові! Клієнти, які забезпечують своїх працівників медстрахуванням, не оплачують сеанси масажу. Ці витрати покриває їхня страхова.

Крім того, аби скористатися цією перевагою, достатньо лише познайомити нас зі своїми страховими. Решту ми вирішуємо самі.

CRM-система

Це те, що допомагає клієнтам бути в курсі свого запису, самостійно вносити зміни, обирати масажиста. А HR-менеджер завдяки CRM-системі може швидко отримати всю звітність про масажі, бо вона формується автоматично.

Партнерські знижки

Shulga Massage завжди відкриті до нових партнерств. Наразі ми дружимо з Lviv IT Club, тож усі нові наші клієнти, які є в IT Club, отримують цілий день безкоштовного масажу. А у Run4U та Swim4U клієнти Shulga Massage мають 5 % знижки на всі програми.

Експрес-відпочинок

Працівники оздоровлюються, практично не покидаючи своє робоче місце. Хіба не про це мріє кожен роботодавець? Замість перекурів на перерві, чашки кави, обговорення пліток  — профілактичний масаж. Просто і зі смаком!

Конференції і тренінги

Shulga Massage приїздить не тільки в офіс, а й на різноманітні конференції. Масажуємо прямо там! На нашу думку, такі заходи — гарна нагода не тільки налагодити бізнес-контакти, а й оздоровити тіло, коли мозок працює на повну.

На перший погляд, нічого особливого. На другий погляд, Shulga Massage — це сервіс, який допомагає вашому бізнесу розвиватися. А на третій погляд чекаємо вас вже при особистій зустрічі.? Напишіть нам або зателефонуйте — і ми запропонуємо вам найкомфортніші умови співпраці!