ІТ-івент без Shulga Massage? Ні, не чули!

13
05/2019

У квітні ми відвідали декілька конференцій, де невтомно пропрацьовували втомлені м’язи учасників та випробовували нові способи запису на сеанс.

Масажуємо, дивуємо, даруємо!

Тепер на конференціях усі охочі можуть записатися на масаж через нашу CRM-систему — це швидко та зручно. А ще ми створили спеціальний QR-код. Зчитуєте його, обираєте зручний для себе час і… все! Масаж у вашій кишені (тобто, в телефоні).

Без подарунків теж не обійшлося. Ті, кому пощастило, отримали:

  • сертифікат на 8 офісних масажів у день
  • супермасаж у 4 руки

На конференціях ми почуваємося, наче зірки, адже записи на масажі розлітаються за лічені хвилини. До речі, хто не встиг записатися на сеанс — не засмучуйтеся. Ми точно зустрінемося знов, адже попереду ще не одна конференція. Стежте за нашими новинами та розіграшами!

 

Масаж під час конференцій — це круто

Уявіть: ви прийшли на конференцію, щоб повчитися. Проте вже після кількох виступів поспіль ваш організм втомлюється. Потрібно перепочити, але як? Кава, перекури, телефонні ігри? Обирайте для себе краще — масаж! Під час конференцій ми проводимо 15-хвилинні сеанси. Рівно стільки нам потрібно, щоб повернути вашому тілу сили та бадьорість.

Ви не частий гість на конференціях, а на роботі у вас корпоративних масажів ще немає? Розкажіть про Shulga Massage своєму HR-менеджеру — і ми тішитимемо вас сеансами на постійній основі. Ознайомтеся з нашими тарифами та замовляйте Shulga-масажі у свій офіс!