Масаж — не лише задоволення для м’язів, а й користь для всього тіла

22
10/2019

Те, що масаж корисний, знають усі, а от чим саме — далеко не кожен. Регулярні сеанси впливають на організм комплексно: від м’язів до крихітних капілярів.

Тож якщо прагнете покращити здоров’я профілактичними методами, масаж — те, що вам потрібно. Дія масажних рухів позитивно впливає на всі системи організму.

Наприклад:

  • Шкіра. Регулярна фізична стимуляція дозволяє ефективніше видалити відмерлі клітини епідермісу, покращити роботу потових і жирових залоз, стабілізувати кровообіг, пришвидшити процеси обміну речовин і ферментації. Таким чином покращується живлення, зникає сухість, подразнення та лущення шкіри, вона стає більш підтягнутою.

 

  • Зв’язки та суглоби. Завдяки механічній стимуляції відбувається прилив крові до суглобів і тканин, які їх оточують. Внаслідок цього пришвидшується утворення синовіальної рідини, яка наповнює суглоби та запобігає їхньому зношенню. Масаж чудово підходить і людям, які мають травми суглобів та не можуть займатися спортом.

 

  • Нервова система. Реагує на механічне подразнення, а потім надсилає до мозку потік імпульсів, що заспокійливо впливають на організм. Змінюючи силу рухів, можна регулювати нервову збудливість та покращувати чутливість тканин.

 

  • Кровоносна система. Масажні рухи покращують кровообіг, а, як наслідок, і метаболізм, адже кров подає поживні речовини всім органам. А ще під час масажу активуються резервні капіляри, які розвантажують кровоносну систему, зокрема серце.

 

Крім цього, масаж дозволяє швидше відновити м’язи після фізичних навантажень. Перед заняттями спортом корисно розтирати шкіру. Такий прийом дозволяє розігріти м’язи на 0,5-3 ℃, що суттєво знижує ризик травми від різких навантажень.

Масаж — це спосіб зміцнити організм в цілому, позбутися целюліту та жирових накопичень, вивести токсини.

А профілактичний масаж — це ще й можливість відпочити, адже під час нього жодних лікувальних прийомів застосовувати не потрібно. Профілактичний курс передбачає лише приємні розігрівальні рухи та легку розтяжку.

Регулярно відвідувати сеанси можна не лише в масажному кабінеті, а й у власному офісі. Компанія Shulga Massage пропонує послуги якісного корпоративного масажу. Це означає, що вам не доведеться витрачати свій час на пошуки салону, дорогу до нього та душ опісля сеансу.

Масажистки Shulga-команди привозять все необхідне для сеансів з собою. Масажне крісло, одноразові підголівники, приємна музика — ми створимо затишну атмосферу для вашого відпочинку!

Наша масажна техніка складається з рухів, спрямованих на те, щоб позбавити клієнтів болю, втоми та дискомфорту, які з’являються від роботи сидячи.

Тож вам потрібно лише записатися на сеанс через зручну CRM-систему, розслабитися та всього за 30 хвилин відпочити від безперервного потоку робочих завдань.

Більше про переваги співпраці із Shulga Massage читайте на сайті: Про нас