Масажна етика: що має вміти та знати професіонал

24
05/2019

Прийшов час розслабитися. Ви прямуєте на свій сеанс масажу в приємному передчутті. А чи буде він таким приємним, як ви гадаєте, якщо ваш масажист не дотримується професійної етики?

Яким має бути професійний масажист

Масаж — це профілактичний та лікувальний вплив на організм людини. Саме тому хороший спеціаліст повинен:

  •  мати медичну освіту
  •  підтримувати стерильність робочого місця
  •  уточнювати особливості вашого здоров’я ДО сеансу
  •  мати досвід проведення масажів
  •  постійно продовжувати навчатися

Спілкування під час сеансу: бути чи не бути

Перед початком масажу майстриня обов’язково запитає вас про самопочуття, стан здоров’я, хронічні захворювання.

Говорити під час сеансу чи ні — це вибір пацієнта. Професіонал це розуміє, а от новачки часто намагаються «розважити» відвідувача будь-якими темами. Якщо ж ви самі вирішили поспілкуватися, то, найбільш ймовірно, хороший масажист говоритиме на нейтральні теми або розкаже вам про стан вашого тіла.

Хороший масаж — це не тільки техніка

Щоб сеанс був приємним для тіла та розуму, пацієнт має почувати себе затишно. Для створення приємної та довірливої атмосфери професіонал:

  1. Дотримується конфіденційності. Все, про що ви говорите з масажистом, залишається між вами та не згадується після сеансу.
  2. Намагається бути зрозумілим. Якщо вас «засипають» складними незрозумілими термінами й не можуть пояснити їхнє значення простими словами, то варто задуматися, чи перед вами профі.
  3. Стежить за реакцією на свої рухи. Він/вона реагує не лише на слова, а й на міміку та жести пацієнта. Такий спеціаліст зрозуміє, коли вам боляче або неприємно, й обов’язково поцікавиться вашим самопочуттям.
  4. Прислухається до побажань. Він/вона не ігнорує прохання клієнта приділити більше уваги тій чи інший зоні.
  5. Турбується про здоров’я пацієнта. Масажист ніколи не пропонує послуг, які можуть нашкодити, не експериментує та використовує лише ті техніки, які освоїв під час навчання.

Усі майстрині Shulga Massage — дипломовані спеціалісти. Ми знаємо, яким має бути лікувально-профілактичний масаж, і всього за півгодини пропрацюємо вашу шию, спину, голову, руки та пальці.

Ми постійно вдосконалюємо як свою техніку, так і вміння розуміти клієнта з півслова. А ще робимо все, аби вам було зручно з нами співпрацювати. Так, у нас є CRM-система, яка дозволяє обрати масажиста, дату та час сеансу, отримувати нагадування про масаж чи скасовувати запис. Крім цього, ми співпрацюємо зі страховими компаніями.

Розкажіть про Shulga Massage своєму HR-менеджеру й насолоджуйтеся професійним масажем у вашому офісі!