Міфи й стереотипи про «сухий» масаж

27
06/2019

Офісний масаж виконують без використання олійок, адже після нього людина має максимально швидко повернутися до роботи. Цього правила дотримуються і спеціалісти Shulga Massage. Але й досі існують стереотипні уявлення, ніби масаж без олійок болісний і не такий ефективний.

Які переваги «сухого» масажу

Для того, аби сеанс був ефективним, спеціаліст повинен добре промасажувати всі ділянки. Відсутність олійки дозволяє покращити контакт з поверхнею тіла, адже тоді зникає «слизький посередник». Крім того, пальці масажиста більш точно впливають на рецептори шкіри, а ще — краще відчувають тіло, оскільки не ковзають занадто швидко.

Завдяки масажу без використання кремів і олійок можна швидше розігріти спину, руки, шийний відділ, аби пришвидшити ток лімфи. Тож м’язи скоріше приходять в тонус.

Чому не варто боятися болісних відчуттів

Основний фактор, який найчастіше відлякує від «сухого» масажу, це біль, який нібито може виникнути. Насправді, все залежить від рівня майстерності спеціаліста й техніки, яку він використовує.

Шкіра людини виділяє невелику кількість жиру у відповідь на подразнення — рухи масажиста. Його цілком вистачає для того, щоб сеанс пройшов комфортно.

Натомість олійки та креми:

  • забирають час сеансу
  • змушують перевдягатися
  • можуть забивати пори
  • знижують натиск на тригерні точки, адже руки масажиста більше ковзають

Майстрині Shulga Massage стежать за тенденціями у сфері своєї професійної діяльності, постійно вдосконалюють навички, відвідують майстер-класи та семінари й вивчають нові техніки. Розвиваючись, ми робимо наші масажі ще ефективнішими, приємнішими та цікавішими. 

Ознайомтеся з нашими тарифами, розкажіть про Shulga Massage своєму HR-менеджеру та чекайте нас в гості! 🙂