Не хочете їхати на медогляд — він приїде до вас сам!

12
03/2020

Згадайте-но, коли ви востаннє проходили медичний огляд? Справжній, а не той, що нагадує квест зі збору підписаних папірців. Якщо давненько, саме час це виправити — тим паче, що Shulga доставляє консультації лікарів просто в офіси клієнтів! 

Кому потрібно проходити регулярні медогляди?

Насправді усім, оскільки вони уможливлюють ефективну профілактику тих чи інших захворювань. А офісним працівникам регулярні медогляди особливо необхідні, адже вони мало рухаються, працюють в умовах недостатнього освітлення, дихають запиленим повітрям і ще й частенько забувають про те, що харчуватися потрібно корисно та регулярно.

Проходити медогляд варто принаймні один раз на рік. Не чекайте моменту, коли медичні послуги будуть вам потрібні тому, що вже несила терпіти біль. Профілактика — це не просто набагато ефективніше, а й дешевше.

Під час огляду вам розкажуть про можливі ризики для вашого здоров’я та способи їх уникнути. А попереджений — значить озброєний! 😉

«Чи можна не проходити медогляд, якщо я веду здоровий спосіб життя?»

Ні, не варто уникати профілактичних візитів до лікаря, навіть якщо ви постійно дбаєте про своє здоров’я. Адже деякі захворювання з’являються незалежно від звичок.

Правильне харчування, регулярна фізична активність, відсутність шкідливих звичок — це можливість звести до мінімуму ризик появи багатьох захворювань. Однак захиститися від усіх них на 100 % не вийде. Саме тому перевірка стану здоров’я потрібна кожному на регулярній основі.

Як пройти медогляд і не відпрошуватися з роботи

Здорові працівники — обов’язкова складова успіху компанії. Вони беруть менше лікарняних і замін, а їхня продуктивність підтримується на високому рівні. Крім цього, коли людина здорова — вона щасливіша. Саме тому ми вважаємо, що корпоративні медогляди — це річ необхідна! 😉

Shulga Health Care Delivery організовує доставлення комплексного медичного огляду для компаній. Як це працює?

  1. Ви розповідаєте про Shulga Health Care Delivery своєму HR-у, й ваша компанія стає нашим клієнтом.
  2. Ми створюємо графік консультацій у нашій CRM-системі, де кожен працівник може обрати для себе зручний час для огляду у фахівця.
  3. Лікарі приїжджають до вашого офісу за графіком з усім необхідним обладнанням і проводять огляди, надають рекомендації щодо профілактики та лікування. За потреби в рамках медогляду проводимо планову вакцинацію.

Медогляди від Shulga — це можливість отримати якісні лікарські послуги за доступною ціною та ще й з доставленням до вашого офісу! 

У нас працюють:

  • терапевт
  • офтальмолог
  • гастроентеролог
  • невролог
  • дерматолог
  • отоларинголог

Shulga Health Care Delivery доставляє консультації лікарів, профілактичні та лікувальні масажі, вакцинації. Ми розвиваємо культуру профілактики в Україні!

Не втрачайте нагоди отримувати якісне та комфортне медичне обслуговування просто у стінах своєї компанії. Розкажіть про нас своєму HR-менеджеру та очікуйте на Shulga-послуги у своєму офісі вже незабаром!

Більше про Shulga Health Care Delivery читайте на сайті: Про нас