Shulga Massage — чудовий привід почати вести здоровий спосіб життя

31
10/2019

Скільки разів ми говорили собі: «А от з понеділка почну вести здоровий спосіб життя». Тільки понеділки минають, а звички ніяк не змінюються. Адже так не хочеться мучити себе у спортзалі чи лікарському кабінеті. Однак завжди можна обрати приємну та здорову альтернативу — масаж.

Курс масажів — це чудова можливість пропрацювати як перенавантажені м’язи, так і ті, що пасивні протягом дня.

Здоровому тілу — регулярний масаж!

Періодичні сеанси покращать тонус м’язів і нададуть тілу спортивного навантаження, якого йому так бракує впродовж робочого дня в офісі.

Однак варто розуміти, що масажі — не панацея. На шляху до здорового тіла вам доведеться й самим докласти зусиль для зміцнення організму. Наприклад, не забувати про короткі розминки протягом дня та правильне харчування.

Масаж — для тих, кому потрібно більше емоцій

Тіло людини позитивно реагує на дотики на біологічному та психологічному рівнях. Саме тому важливо, щоб масажист був не лише вправним фахівцем, а ще й приємною вам людиною.

Після масажу кількість гормонів щастя в організмі зростає в середньому на 30 %, а от рівень кортизолу (гормону стресу), знижується. Тож не забувайте принаймні час від часу робити себе трішки щасливішими за допомогою масажу.

Позбуватися шкідливих звичок може бути приємно!

І тут масаж стане вам у пригоді. Адже, як відомо, найчастіше хочеться з’їсти щось шкідливе, випити або закурити, коли організм напружений та знаходиться у стані стресу.

Але ж є й більш приємний спосіб позбутися тривожності. Професійний масаж налагоджує гормональний фон людини, знімає больові відчуття та покращує самопочуття загалом. І саме такий масаж робить Shulga-команда!

Ми самі приїжджаємо в офіс клієнта. Все необхідне, включно з масажним кріслом, привозимо із собою. А ще ми подбали про те, щоб запис на сеанс був максимально простим, тому розробили зручну CRM-систему.

Дозвольте собі перейматися негараздами трішки менше, а відпочивати більше. Адже здоров’я — це те, що краще не відкладати на потім. Розповідайте про нашу компанію своєму HR-менеджеру та отримуйте порцію щастя просто у власному офісі!

Детальніше про тарифи та формат співпраці з нами читайте на сайті: Тарифи