Shulga Massage підкорює Київ!

30
05/2017

Як уже було анонсовано, з 1-го липня ми надаватимемо послуги також і в Києві. У червні плануємо активно проводити презентації зацікавленим клієнтам, і вже отримуємо перші заявки.

А повідомити про себе ми вирішили особисто: зібрали команду масажистів, завантажили в авто масажні крісла — і вирушили в путь!

У перший день ми відвідали Kyiv Outsourcing Forum 2017. Конференція відбувалася в приємній локації, ми зустріли безліч цікавих людей. Присутні могли отримати безкоштовний 15-хвилинний масаж, і цією можливістю учасники конференції активно користувалися.

Всього наші спеціалісти зробили 93 масажі!

 

Наступного дня ми планували дарувати релакс учасникам конференції Data Science. Проте вже перед самим заходом виникли непорозуміння з організаторами, тому ми трішки перепланували і на суботу, 27 травня, розділилися на дві групи. Частина масажистів залишилася на KIOF, а інша — поїхала на Kyiv Legal Tech Hackathon, який виявився дуже цікавим для нас. Так складалося, що досі ми здебільшого працювали з ІТ-спеціалістами. А тут майстерність наших масажистів змогли оцінити і юристи.

На цьому заході ми зробили 31 масаж, почерпнули для себе нові знання і завели приємні знайомства.

Загалом ми отримали чимало позитивних відгуків, деякі поціновувачі приходили на масаж двічі, а то й тричі, ба навіть просили забрати їх із собою до Львова!

Крім київських компаній, нас запрошували також і представники з інших міст: Чернігова, Кропивницького, Черкас, Харкова. Ну що ж, врахуємо ці запити, обираючи наступне місто для знайомства!

Ми вже вдома, працюємо в звичному режимі, займаємося організаційними питаннями і ділимося позитивними враженнями після відвідин столиці.

До нових зустрічей!