Shulga Massage: здорово, антистресово, зручно!

18
03/2019

У 2018 році середньостатистичний українець щомісяця витрачав на лікування понад 4 % свого доходу. І це за умови, що у нього немає хронічних захворювань.

Найбільш ефективний та економний спосіб піклуватися про своє здоров’я – профілактика. Запобігаючи захворюванню, ви справді допомагаєте своєму здоров’ю. Лікування ж, найчастіше, перетворюється в прагнення уникнути нав’язливих симптомів.

Які профілактичні заходи допоможуть залишатися здоровішим і витрачати на лікування менше:

– здорове харчування;

– регулярні заняття спортом;

– відсутність поганих звичок;

– здоровий сон;

– професійний масаж.

Як саме масаж допоможе вашому здоров’ю

  1. Всього 5 сеансів масажу здатні суттєво покращити роботу імунної системи.
  2. Годинний сеанс масажу здатен замінити 7-8 годин міцного сну. Тому якщо з виконанням пункту про сон у вас халепа — масаж вам в поміч.

Якщо ви відчуваєте гострий біль, який ніяк не минає, поширення болісних відчуттів або страждаєте від хронічних захворювань, з масажем слід бути обережнішим. Особливо це стосується самомасажу.

Ми знаємо, що масаж — це відповідально. Саме тому всі майстрині Shulga Massage мають медичну освіту й постійно відвідують тематичні тренінги: так ми покращуємо свої навички та вивчаємо нові масажні техніки.

Стрес на роботі? Офісний масаж врятує!

Вже через декілька хвилин після початку сеансу ваш тиск знижується, а серцебиття уповільнюється. Більше не потрібно пити заспокійливих, адже офісний масаж — це набагато корисніший спосіб позбутися стресу!

Якщо запис на масаж у вас пізніше, але видався дуже стресовий день, скористайтеся швидкими методами для розслаблення та покращення самопочуття.

  1. Розтирайте свої вуха протягом декількох хвилин. Це стимулюватиме роботу імунної системи та допоможе швидко заспокоїтись.
  2. Обіймайтеся частіше, адже це допомагає хворіти менше, а почуватись краще. 🙂

Співпрацюючи з Shulga Massage, ви піклуєтеся про здоров’я своїх співробітників. А ми дбаємо про те, щоб турбуватися про них вам було зручно: самі приїжджаємо у ваш офіс, не займаємо багато місця завдяки компактному масажному кріслу, маємо CRM-систему для контролю масажів і звітності, а також співпрацюємо зі страховими.