Знову болить голова? Shulga-масаж допоможе!

27
02/2020

Головний біль не тільки заважає нам працювати, а й суттєво погіршує якість життя. Через постійне відчуття дискомфорту людина не може повноцінно висипатися і почуватися бадьорою, виконувати усі покладені на неї завдання, змушена пити додаткові пігулки, які можуть негативно впливати на решту організму тощо.

Однак чому взагалі існує головний біль і як масаж може допомогти впоратися з ним?

Чому виникає головний біль

Перед тим, як розбиратися в причинах цього явища, потрібно розуміти, що сам мозок ніколи не болить. У тканин, з яких він складається, немає рецепторів, які б відповідали за біль. Боліти може оболонка мозку, судини, але не сама сіра речовина.

Головний біль, який не має органічної причини (його ще називають первинним), як правило, пов’язаний з напруженням. Ви могли перехвилюватися через щось або когось і вже маєте неприємне пульсування, перепрацювали — страждаєте від тупого болю. А вторинному головному болю передують хвороби чи травми, які його й викликають. Відповідно, щоби позбутися такого виду болю назавжди, потрібно спочатку усунути першоджерело проблеми. У такому випадку краще записатися до лікаря, який призначить необхідні обстеження, і вже діяти відповідно до вказівок спеціаліста. 

Як при головному болі допомагає масаж

Масаж впливає на весь організм. Він покращує кровообіг і заспокоює нервову систему, активізує мозкову діяльність і пришвидшує обмін речовин. Залежно від потреб людини, а також інтенсивності та технік масажу сеанс може мати оздоровлювальне, лікувальне, тонізувальне або розслаблювальне спрямування.

Загалом масаж — це спосіб:

  • знизити рівень стресу та нервового збудження;
  • покращити кровообіг у всьому тілі, зокрема в зоні голови та шиї;
  • стабілізувати тиск.

Крім того, сеанс масажу — це можливість змінити обстановку, нехай і ненадовго. Нерідко ми відчуваємо головний біль через перевтому, бо дуже багато часу приділяємо виконанню одного й того самого завдання. 

Shulga Health Care Delivery — медичний заклад, який надає послуги офісного масажу, консультації профільних лікарів, щеплення. Що найголовніше, нашим клієнтам не потрібно навіть виходити з офісу, аби отримати послугу Shulga: ми самі приїжджаємо та привозимо все необхідне обладнання із собою! А ще забезпечуємо зручний сервіс — записатися на сеанс масажу, огляд в лікаря чи вакцинацію можна в нашій CRM-системі.

Ми впевнені, що турбота про здоров’я починається з профілактики. Тож якщо ваша компанія ще не є клієнтом Shulga Health Care Delivery, розкажіть про нас своєму HR-у та користуйтеся нашими послугами на здоров’я. 

Більше про формат нашої роботи та пакети послуг читайте на сайті: Тарифи