Зоряна Шульга: Shulga Massage — це бізнес із родзинкою

12
07/2018

У вересні цього року бренд Shulga Massage святкує свій 3-й день народження. Про ідею проекту, команду, очікування та плани говоримо сьогодні з співзасновницею Shulga Massage, Зоряною Шульгою.

Shulga Massage був першим проектом такого типу в Україні. Як виникла така ідея — масажу на кріслах?

У мене давно зародилася ідея створення ідеального сервісу в іт-сфері. Чому саме іт? Тому що все моє оточення, в тому числі і рідні, це програмісти. Тому мені були відомі їхні проблеми, пов’язані зі щоденною «сидячою» роботою. Очевидно, що я стала обдумувати, яким шляхом можу допомогти їм у вирішенні цієї проблеми. Але рішення ніяк не приходило… поки під час однієї з подорожей в Штати я побачила масажні крісла, яких в Україні раніше не зустрічала. Не довго думаючи, я спробувала масаж, від якого я була в захваті, а ще дуже щаслива, бо зрозуміла, що це саме те, що мені потрібно для створення сервісу офісного масажу. Після чого почалася копітка робота над організацією проекту.

Як сприйняли Shulga Massage в Україні? Чи траплялися скептики?

Дуже мало: близько 1-2 % з усієї маси. Більшість людей залишали дуже гарні відгуки про нас. Клієнти самі розуміли, що для офісу це — ідеальний варіант масажу, тому що працівники зайняті, у них є багато тасків, вони заклопотані, відповідно, їм дуже важко виділити час на звичайний масаж на кушетці. А в нас швидко: прийшов, сів у крісло, тебе одразу масажують, півгодини чи можна менше за бажанням, після чого ти так само швидко встав і пішов продовжувати свою роботу. Це займає значно менше часу, і воно ефективно.

Переважно люди виділяють час на кава-перерви, куріння, відеоігри тощо, щоб хоч якось відновитись під час робочого дня, а це все має негативний вплив на здоров’я. Тепер вони можуть замінити такий вид відпочинку на масаж, спеціально розроблений для них. Також для покращення клієнтського сервісу ми розробили власну CRM-програму, де кожний може швидко записатися на масаж, обравши для себе зручний час і масажиста.

Чому лиш it? Чи не збираєтеся з it переключатися на інші компанії, розширятися?

По-перше, я повторюся, все моє оточення — це програмісти. Перед тим як виходити на ринок, я мала можливість відпрацювати техніку масажу на своїх знайомих, а також взяти до уваги всі їхні рекомендації щодо сервісу, яким би вони із задоволенням користувалися.

По-друге, ні для кого не секрет, що іт-компанії мають найкращі соціальні пакети для своїх працівників, виділяють відповідні бюджети на їхні потреби.

Розкажи про свою команду. Чи змінився ваш перший склад?

Змінився повністю. Щоб якість наданих послуг була на висоті, потрібна сильна команда. Тому я формую команду з особливою відповідальністю. Кандидати в масажисти повинні мати медичну освіту й обов’язково завершені масажні курси. Я горда нашою командою, дівчата-масажистки молодці, дійсно професіонали у своїй справі. Жодного негативного відгуку, тільки приємні слова вдячності.

Ми інвестуємо в розвиток команди: постійно запрошуємо відомих масажистів на майстер-класи та безкоштовно навчаємо англійської мови. Часто в іт-компанії приїжджають англомовні клієнти, з якими ми повинні вміти спілкуватися. Це показує рівень нашої компанії.

У ваших масажистів цікава та незвична робоча форма. Чому саме таку форму обрали для дівчат?

Ми довго думали над формою. Було багато «за» і «проти». Єдине ми точно знали, що не хочемо звичайної медичної форми. Стояла задача відрізнятись і щоб дівчатам було зручно під час сеансів. Наразі для себе найкращим варіантом обрали те, що ви бачите зараз: лосини й футболка. Так прикольно, це наша родзинка — ми інші.

Shulga Massage — це бізнес, а бізнес це часто стрес. Як ти справляєшся зі стресами?

У нас у сім’ї таке правило: якщо це не питання життя чи смерті, то взагалі немає причин для паніки. Я стараюся з тим девізом завжди йти по житті, що б не траплялося.

А як щодо масажу? Ти любиш, коли тобі роблять масаж?

Звичайно, просто обожнюю! І Shulga Massage, і класичний. У принципі, я завжди пробую наш масаж на собі і кожен раз переконуюся, що це дуже класний масаж. Чесно, без перебільшення.

А от, наприклад, на класичному масажі не пам’ятаю, коли останній раз була. Ну десь півтора року тому. Хоча я дуже хочу піти, проте розумію, що на це потрібно виділити багато часу: поки доїхати, поки перевдягнутися, поки тобі зроблять масаж, і так я завжди відкладаю, відкладаю і ніяк туди не можу попасти.

Що тебе цікавить, крім масажу?

Постійно цікавлюся новими проектами, які появляються на світовому ринку, щоб розуміти, в якому напрямку потрібно самому розвиватися. Також активно інвестую в криптоіндустрію, оскільки бачу за нею майбутнє.

Ще обожнюю подорожувати, займатися спортом. Нещодавно мене чоловік навчив вінд-серфінгу – тепер я в захваті від цього спорту. Люблю нові країни, байдуже, куди їхати. Якщо ще й з хорошою компанією, це одне задоволення.

Місія Shulga Massage уже виконана? Які ти бачиш шляхи розвитку?

Наша місія буде виконана, коли Shulga Massage буде в кожній іт-компанії за замовчуванням. А поки що нам потрібно ще багато працювати. Найбільші іт-компанії співпрацюють зі страховими компаніями і хочуть бачити нас в їхньому пакеті. А для цього нам потрібна медична ліцензія, яку, сподіваюсь, ми отримаємо до кінця літа.

Що надихає вас займатися цим проектом?

Мене надихають наші клієнти! Почавши співпрацювати з нами, вони продовжують користуватися сервісом на постійній основі. Це говорить про те, що наш сервіс дійсно якісний і, головне, приносить користь людям. Також мене надихає наша команда, коли бачу, як вони працюють над собою, як ростуть в професійному плані.