Кар’єра

Працюй з Shulga

image
Гнучкий графік роботи й приємний колектив
image
Навчання техніки масажу на старті
image
Забезпечення
формою
image
Навчання коштом компанії
image

Робота на корпоративах,
конференціях та інших івентах

Ви не будете прикуті до одного місця щодня. Робота в Shulga дозволяє відвідувати заходи найрізноманітнішої тематики й набиратися досвіду спілкування з людьми будь-яких професій.

Робота в ліцензованому
медичному закладі

Ми приймаємо на роботу тільки людей з медичною освітою, тож, прийшовши до нас, ви не втратите цей статус. А ще отримаєте довіру та повагу оточення, адже не просто допомагаєте розслабитися, а й лікуєте клієнтів. Крім цього, ми співпрацюємо зі страховими компаніями, підтримуючи високий рівень нашого сервісу.

image

Страхові компанії

image
image
image
image
image

Можливість
професійного росту

Shulga — компанія, якій важливий розвиток працівників. Це напряму впливає на ставлення співробітників до роботи, а кожне нове досягнення наших масажистів ми відзначаємо грамотою.

Робота з кращими
IT-компаніями України

Сучасний світ важко уявити без IT-спеціалістів, а сучасних IT-спеціалістів без крутих масажистів за спинами. Працюючи із кращими компаніями у цій сфері, ви долучаєтеся до важливої і затребуваної справи.

image

Клієнти Shulga

image
image
image
image
image
image
image

Можливість релокації між офісами

Якщо ви захочете змінити місце проживання або спробувати працювати в іншому місті, вам не доведеться покидати нашу команду. Співробітники Shulga можуть змінювати філіали: Львів, Київ, Одеса, Харків або Івано-Франківськ.

Надсилайте резюме

image
Надіслати